MOTTO NASZEGO PRZEDSZKOLA
„WSZYSTKIEGO CO NAPRAWDĘ TRZEBA WIEDZIEĆ, O TYM JAK ŻYĆ, CO ROBIĆ I JAK POSTĘPOWAĆ NAUCZYŁEM SIĘ W PRZEDSZKOLU”
ROBERT FULGHUM

Mamo, Tato!
W Warszawie Wesołej na skraju parku, w spokojnym i naturalnym otoczeniu drzew, jest wymarzone dla Twojego dziecka przedszkole „Przedszkole Rodzinne”.

Przedszkole Rodzinne w Wesołej położone jest w zdrowym, otoczonym lasami i pełnym zieleni mikroklimacie na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Wesoła w Warszawie.

Mieści się w nowoczesnym, wybudowanym w 2011 roku, przestronnym, dobrze wyposażonym i dostosowanym do obowiązujących norm unijnych budynku.

Ogromnym atutem naszego przedszkola, położonego w dużej odległości od pełnych hałasu i spalin szlaków komunikacyjnych Warszawy, jest zieleń, cisza i świetne warunki przebywania dzieci, które wprost z sal mogą wyjść na nowoczesny plac zabaw z atestowanym wyposażeniem i uczestniczyć w zajęciach rekreacyjnych oraz poznawczych. Jest  to dla naszych pociech niesamowita frajda!

• Nasza misja

Celem Przedszkola Rodzinnego jest wspomaganie rozwoju i wczesna edukacja każdego  dziecka dla ułatwienia „startu” w życie szkolne, a także danie im solidnych podstaw umożliwiających osiąganie sukcesów w dalszej edukacji szkolnej. Pragniemy stworzyć jak najlepsze warunki sprzyjające odkryciu w dziecku jego naturalnych predyspozycji do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, rozwijamy dziecięce talenty.

Programy dydaktyczne dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka.

• Opieka pedagogiczna i psychologiczna oraz inne działania

W pracy z dziećmi wykorzystujemy skuteczne metody pedagogiczne służące wspomaganiu wszechstronnego rozwoju dziecka, rozbudzając jego aktywność twórczą i zapewniając pozytywną motywację do podejmowania zadań, a tym samym rozwijają wiarę we własne siły i możliwości.

• Nasze przedszkole

„Przedszkole Rodzinne” jest placówką niepubliczną wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez miasto stołeczne Warszawa.
    Przedszkole Niepubliczne „Przedszkole Rodzinne” rozpoczyna działalność 1 września 2011.  (...)

Strony: